E-mail poczta

Płatna poczta e-mail we własnej domenie?

a może

Atrakcyjny adres e-mail bez opłat za domenę?

 

1. Postaw na płatną pocztę e-mail we własnej domenie gdy chcesz uruchomić własny serwis internetowy lub wiesz, że będziesz potrzebować kilku skrzynek e-mail.

2. Wybierz pocztę e-mail w naszych atrakcyjnych wizerunkowo domenach jeśli potrzebujesz jednego konta e-mail i nie chcesz inwestować we własną stronę WWW. Nie płać za rejestrację i utrzymanie własnej domeny.

 

Jakie korzyści oferuje płatna poczta e-mail w IBE?

 

Poczta e-mail we własnej domenie Poczta e-mail w naszych atrakcyjnych domenach
Opłata za własną domenę TAK NIE
Opłata za konto e-mail TAK TAK
Poczta przez WWW + +
Bez reklam + +
Antyspam + +
Bezpieczeństwo + +
Łatwość obsługi + +
Cena netto 15 zł / rok 10 zł / rok

 

E-mail we własnej domenie czy e-mail w naszej atrakcyjnej wizerunkowo domenie – przegląd korzyści

Obydwa typy poczty internetowej  personalizują komunikację e-mail oraz pomagają kreować pozytywny wizerunek nadawcy. Przedstawiamy podstawowe różnice między obydwoma rozwiązaniami oraz pokazujemy korzyści każdego z nich.

E-mail we własnej domenie

Poczty internetowe we własnej domenie mają mnóstwo zalet. Przede wszystkim, budujemy wizerunek profesjonalnej, rzetelnej i wiarygodnej firmy. Wysyłanie biznesowych e-maili za pośrednictwem darmowej poczty internetowej typu gmail, yahoo, hotmail, interia, wp, czy onet nie budzi zaufania. Inwestycja w domenę i korzystanie z poczty e-mail we własnej domenie wzmacnia markę i ułatwia pozyskiwanie klientów. E-mail we własnej domenie jest lepszym rozwiązaniem jeśli w przyszłości będzie tworzony serwis WWW (wówczas należy zarejestrować własną domenę). Skorzystanie z usługi poczty e-mail we własnej domenie polecamy również wtedy, gdy wiadomo, że potrzebnych będzie kilka skrzynek mailowych.

E-mail w naszych atrakcyjnych wizerunkowo domenach

Nie każdemu przedsiębiorcy potrzebny jest zakup własnej domeny. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty niestandardowych adresów e-mail oraz usługi poczty e-mail w atrakcyjnej domenie. Do wyboru jest kilkanaście profesjonalnych domen np.: firma.pl, pocztafirmowa.pl, epoczta.biz, automoto.pl, trade.pl, handel.com.pl, czy holidays.pl. Dzięki usłudze „poczta e-mail w atrakcyjnych domenach” zyskujemy spersonalizowany, profesjonalny, łatwy do zapamiętania adres pocztowy, bez konieczności zakupu własnej domeny. W ten sposób budujemy wiarygodność firmy oraz zwiększamy świadomość swojej marki, ale nie ponosimy kosztów utrzymania domeny. Usługa „poczta e-mail w atrakcyjnych domenach” to poczta bez spamu. Obsługiwana jest przez programy pocztowe, takie jak Outlook, czy Thunderbird oraz z poziomu przeglądarki internetowej. W tym drugim przypadku wystarczy zalogować się do poczty przez stronę WWW (webmail), aby zarządzać swoją skrzynką pocztową.

 

Zarówno e-mail we własnej domenie oraz e-mail w naszej atrakcyjnej wizerunkowo domenie mają też wiele wspólnych korzyści

poczta email

 

Najważniejszym atutem, który posiada zarówno e-mail we własnej domenie, jak i e-mail w atrakcyjnej domenie jest zwiększone bezpieczeństwo. Dostęp do poczty e-mail oraz wysyłanie i odbieranie e-maili odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego połączenia SSL. Dzięki temu, dane są odpowiednio zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem. To bardzo ważna korzyść, ponieważ publiczne adresy e-mail są narażone na ataki niemal każdego dnia.

Ponadto, regularnie wykonywana jest kopia zapasowa danych, która w razie awarii chroni przed nieodwracalną utratą informacji zawartych w e-mailach. Obydwa serwery pocztowe mają też zaimplementowane filtry antyspamowe, które zabezpieczają przed otrzymywaniem niepożądanych treści.

Płatna poczta e-mail jest łatwa i przyjazna w obsłudze, nie wymaga wiedzy programistycznej, ponieważ obsługiwana jest z poziomu przeglądarki internetowej (webmail): Horde oraz Roundcube. Rozwiązania wyposażone zostały w szereg praktycznych funkcji takich jak np. aktywacja autorespondera, zarządzanie filtrami antyspamowymi, zmiana hasła, czy zaawansowane ustawienia przekierowania poczty. Wśród wielu użytecznych opcji poczty e-mail warto zwrócić uwagę na możliwości personalizacji wyglądu skrzynki pocztowej oraz zarządzanie korespondencją np. oznaczanie spamu, sprawdzanie pisowni, tworzenie książki adresowej, czy wyszukiwanie wiadomości. Obydwie poczty e-mail bez reklam mają także wbudowany kalendarz, organizator i notatnik.

Co ważne, użytkownicy, którzy wybrali e-mail, poczta we własnej domenie oraz poczty e-mail w atrakcyjnej domenie mogą korzystać z bezpłatnej pomocy technicznej. Obydwa rodzaje poczty internetowej są przystosowane do obsługi urządzeń mobilnych. Serwery pocztowe obsługujące obydwie poczty internetowe są stabilne i niezawodne.

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na pocztę e-mail we własnej domenie, czy pocztę e-mail w atrakcyjnej domenie, nasza komunikacja e-mailowa będzie efektywna i profesjonalna. Dodatkowo, jest to poczta bez reklam!

 

Poczta e-mail we własnej domenie Poczta e-mail w naszych atrakcyjnych domenach
Cena netto
15 zł / rok
10 zł / rok