E-mail poczta

Poczta e-mail bez reklam we własnej domenie czy poczta w naszych atrakcyjnych domenach? Nasza poczta internetowa dopasuje się do Twoich potrzeb!

Chcesz uruchomić własny serwis internetowy lub wiesz, że będziesz potrzebować co najmniej kilka skrzynek e-mail? Postaw na pocztę e-mail we własnej domenie.

Potrzebujesz profesjonalnej poczty e-mail, ale nie chcesz inwestować we własną stronę WWW? Oszczędzaj na kosztach za rejestrację i utrzymanie własnej domeny i wybierz pocztę e-mail w naszych atrakcyjnych domenach.

Jakie korzyści oferuje poczta internetowa IBE?

Poczta e-mail
we własnej domenie
Poczta e-mail w naszych
atrakcyjnych domenach
Opłata za własną domenę TAK NIE
Opłata za konto e-mail TAK TAK
Protokół SSL + +
Kopia zapasowa danych + +
Filtry antyspamowe + +
Autoresponder + +
Zmiana hasła + +
Przekierowania poczty + +
Oznaczanie spamu + +
Wyszukiwanie wiadomości + +
Sprawdzanie pisowni + +
Tworzenie książki adresowej + +
Personalizacja wyglądu skrzynki pocztowej + +
Kalendarz, organizator, notatnik + +
Zamów pocztę e-mail + +
Cena od:
15 zł netto / rok
10 zł netto / rok
 

E-mail we własnej domenie czy e-mail w domenie atrakcyjnej z biznesowego punktu widzenia – przegląd korzyści

Obydwa typy poczty internetowej  personalizują komunikację e-mail oraz pomagają kreować pozytywny wizerunek nadawcy. Przedstawiamy podstawowe różnice między obydwoma rozwiązaniami oraz pokazujemy korzyści każdego z nich.

Moja poczta mailowa – e-mail we własnej domenie

Poczty internetowe we własnej domenie mają mnóstwo zalet. Przede wszystkim, budujemy wizerunek profesjonalnej, rzetelnej i wiarygodnej firmy. Wysyłanie biznesowych e-maili za pośrednictwem darmowej poczty internetowej typu gmail, yahoo, hotmail, interia, wp, czy onet nie budzi zaufania. Inwestycja w domenę i korzystanie z poczty e-mail we własnej domenie wzmacnia markę i ułatwia pozyskiwanie klientów. E-mail we własnej domenie jest lepszym rozwiązaniem w sytuacji gdy wiemy, że w niedalekiej przyszłości będzie tworzony serwis WWW (dla którego zdecydowanie należy zarejestrować własną domenę). Skorzystanie z usługi poczty e-mail we własnej domenie polecamy również wtedy, gdy wiadomo, że potrzebnych będzie kilka skrzynek mailowych.

E-mail w atrakcyjnej domenie – poczta bez reklam

Zakup własnej domeny nie jest potrzebny każdemu przedsiębiorcy. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty niestandardowych adresów e-mail oraz usługi poczty e-mail w atrakcyjnej domenie. Do wyboru jest kilkanaście profesjonalnych domen np.: firma.pl, pocztafirmowa.pl, epoczta.biz, automoto.pl, trade.pl, handel.com.pl, czy holidays.pl. Dzięki usłudze „moja poczta e-mail w atrakcyjnych domenach” zyskujemy spersonalizowany, profesjonalny, łatwy do zapamiętania adres pocztowy, bez konieczności zakupu własnej domeny. W ten sposób budujemy wiarygodność firmy oraz zwiększamy świadomość swojej marki, ale nie ponosimy kosztów utrzymania domeny. Usługa “moja poczta e-mail w atrakcyjnych domenach” to poczta bez spamu, która jest obsługiwana przez programy pocztowe, takie jak Outlook, czy Thunderbird oraz z poziomu przeglądarki internetowej. W tym drugim przypadku wystarczy zalogować się do poczty przez stronę WWW (webmail), aby wysyłać i odbierać e-maile oraz zarządzać swoją skrzynką pocztową.

Poczta bez spamu, zarówno e-mail we własnej domenie oraz e-mail w atrakcyjnej domenie mają też wiele wspólnych korzyści

poczta email

Najważniejszym atutem, który posiada zarówno e-mail we własnej domenie, jak i e-mail w atrakcyjnej domenie jest zwiększone bezpieczeństwo. Dostęp do poczty e-mail oraz wysyłanie i odbieranie e-maili odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego połączenia SSL. Dzięki temu, dane są odpowiednio zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem. To bardzo ważna korzyść, ponieważ publiczne adresy e-mail są narażone na ataki niemal każdego dnia.

Ponadto, regularnie wykonywana jest kopia zapasowa danych, która w razie awarii chroni przed nieodwracalną utratą informacji zawartych w e-mailach. Obydwa serwery pocztowe mają też zaimplementowane filtry antyspamowe, które zabezpieczają przed otrzymywaniem niepożądanych treści.

Poczta mailowa jest łatwa i przyjazna w obsłudze, nie wymaga wiedzy programistycznej, ponieważ obsługiwana jest z poziomu przeglądarki internetowej (webmail): Horde oraz Roundcube. Rozwiązania wyposażone zostały w szereg praktycznych funkcji takich jak np. aktywacja autorespondera, zarządzanie filtrami antyspamowymi, zmiana hasła, czy zaawansowane ustawienia przekierowania poczty. Wśród wielu użytecznych opcji poczty e-mail warto zwrócić uwagę na możliwości personalizacji wyglądu skrzynki pocztowej oraz zarządzanie korespondencją np. oznaczanie spamu, sprawdzanie pisowni, tworzenie książki adresowej, czy wyszukiwanie wiadomości. Obydwie poczty e-mail bez reklam mają także wbudowany kalendarz, organizator i notatnik.

Co ważne, użytkownicy, którzy wybrali e-mail, poczta we własnej domenie oraz poczty e-mail w atrakcyjnej domenie mogą korzystać z bezpłatnej pomocy technicznej. Obydwa rodzaje poczty internetowej są przystosowane do obsługi urządzeń mobilnych. Serwery pocztowe obsługujące obydwie poczty internetowe są stabilne i niezawodne.

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na pocztę e-mail we własnej domenie, czy pocztę e-mail w atrakcyjnej domenie, nasza komunikacja e-mailowa będzie efektywna i profesjonalna. Dodatkowo, jest to poczta bez reklam!

 

Poczta e-mail
we własnej domenie
Poczta e-mail w naszych
atrakcyjnych domenach
Cena od:
15 zł netto / rok
10 zł netto / rok
Zamów pocztę e-mail