Ile kosztuje wykonanie strony www - bezpłatna wycena

Ile kosztuje wykonanie strony www?

Ze względu na charakter i cele jakie są stawiane przed witryną internetową do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Aby ustalić ile kosztuje wykonanie strony www potrzebujemy odpowiedzi na kilka pytań.

Koszt wykonania strony internetowej jest zależny od wielu czynników: nakładu pracy przy tworzeniu szaty graficznej, ilości materiałów do umieszczenia, ewentualnej obróbki materiałów zdjęciowych, zastosowanej technologii, terminów wykonania itd.

Próba oszacowania ile kosztuje wykonanie strony www w danym przypadku bez dokładnego omówienia szczegółów oraz zapoznania się z materiałami może prowadzić do wielu nieporozumień. Jedno jest pewne – tworzymy responsywne strony www czyli takie, które prawidłowo wyświetlają się na dużych ekranach jak i na urządzeniach mobilnych.

Poniższe informacje powinny pomóc w wypełnieniu formularza zapytania o bezpłatną wycenę, jaki znajduje się na dole strony. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania, ustalimy zakres usług, a następnie przedstawimy korzystną ofertą cenową.

Co potrzebujemy do wstępnej wyceny wykonania strony internetowej?

Prosimy o przygotowanie kilku podstawowych informacji, które pozwolą nam zorientować się w zakresie prac.

 1. Wymagania dotyczące szaty graficznej: trudno jest zazwyczaj opisać jak byśmy chcieli aby wyglądała nasza strona internetowa jednak każdy szczegół jest ważny dlatego prosimy choćby o informację jaka powinna być tonacja kolorystyczna, jakich kolorów unikać, czy jest gotowe logo (zazwyczaj z wyglądu logo wynika w pewnym stopniu kolorystyka serwisu www) itd. Najlepszym sposobem przekazania nam Państwa oczekiwań odnośnie szaty graficznej jest nadesłanie 1-2 adresów istniejących stron www, które się Państwu podobają. Oczywiście nie po to byśmy kopiowali wygląd ale abyśmy wiedzieli jaki jest pożądany kierunek prowadzenia prac graficznych. Oczywiście w przypadku gdy nie mają Państwo sprecyzowanych wymagań odnośnie wyglądu strony www, nie ma konieczności przesyłania tego typu informacji. Nasz grafik przygotuje propozycję szaty graficznej dopasowanej do specyfiki prowadzonej przez Państwa działalności. Następnie przedstawimy Państwu projekt graficzny i nastąpi faza konsultacji podczas której jest możliwość wprowadzenia korekt lub całkowitej zmiany kierunku prac nad wyglądem strony www na podstawie przedstawionych uwag.
 2. Jakie działy i poddziały będzie zawierała Państwa strona internetowa, przykładowo:
  • O firmie
  • Produkty
   • produkt A
   • produkt B
   • produkt C
  • Kontakt
 3. Ile i jakiego rodzaju materiały mają być umieszczone na stronach www (nie redagujemy treści a jedynie umieszczamy na stronie internetowej materiały jakie otrzymamy od Państwa). Ilość materiałów tekstowych oraz grafik określa nakład pracy przy ich umieszczaniu w serwisie. Również jakość nadesłanych grafik jest istotna – jeśli wymagają dodatkowej obróbki będzie miało to wpływ na koszty. Na tym etapie wystarczy oszacować, że przykładowo na stronie www znajdą się materiały dla około 10 produktów i dla każdego z nich będzie:
  • 1 zdjęcie,
  • 3-4 zdania opisu,
  • link do pliku PDF z danymi technicznymi.

Te podstawowe informacje powinny wystarczyć do przygotowania wyceny. Jeśli pojawi się potrzeba doprecyzowania wówczas przygotujemy pytania w celu uściślenia wymaganego zakresu prac – od tego momentu to my poprowadzimy Państwa przez kolejne etapy procesu tworzenia strony internetowej.

Doradzimy odpowiednie rozwiązania tak, by serwis internetowy spełniał Państwa oczekiwania a dla wszystkich użytkowników korzystanie z niego było łatwe, przyjemne i efektywne. Miły dla oka, dopasowany tematycznie design sprawi, że użytkownicy będą chcieli pozostać na Państwa stronach www a odpowiednie rozmieszczenie materiałów pozwoli w prosty i szybki sposób odnaleźć żądane treści.

Prosimy o nadesłanie powyższych informacji korzystając z formularza zapytania a my przygotujemy wycenę i mamy nadzieję, że będą nią Państwo mile zaskoczeni.

Zamów bezpłatną wycenę wykonania strony internetowej

  Ogólne wymagania dotyczące szaty graficznej / Przykłady podobnych tematycznie stron*


  (Opis kolorystyki, linki stron z danej branży lub przykładów stylistyki strony).

  Struktura Menu - Działy i poddziały jakie będzie zawierał serwis www*

  Ilość i rodzaj materiałów do umieszczenia na stronach www*


  (Należy podać przybliżoną ilość zdjęć, materiałów tekstowych, ewentualne funkcje specjalne).

  Wersje językowe serwisu www

  Polska wersja językowaWersja obcojęzyczna

  Podaj wersje obcojęzyczne

  Dodatkowe informacje, uwagi, życzenia:

  DANE DO KONTAKTU

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy

  Adres email*

  Telefon kontaktowy

  jeden + dwa=*

  (wynik proszę wpisać słownie)