Tworzenie stron www

Doświadczenie, rzetelność, setki zrealizowanych projektów.

Tworzenie stron www rozpoczęliśmy w 2003 roku. Na początku obszarem naszej działalności była Warszawa i okolice, obecnie realizujemy strony internetowe dla klientów z całego kraju. Do tworzenia stron www polecamy niezwykle popularny system CMS o nazwie WordPress. Intuicyjny i prosty w obsłudze panel administracyjny pozwala samodzielnie zarządzać treścią strony www. Tworzymy również sklepy internetowe – w tym zakresie polecamy Prestashop, dający ogromne możliwości przy zachowaniu łatwości jego obsługi.

  • Indywidualna szata graficzna – nasz grafik przygotuje indywidualny szablon do akceptacji z możliwością wprowadzania zmian na etapie projektowania,
  • brak ograniczeń na produkty, podstrony, działy, grafiki itd.,
  • intuicyjny panel administracyjny do zarządzania treścią,
  • elastyczna możliwość rozbudowy o kolejne działy, podstrony itd.,
  • duża ilość gotowych modułów zwiększających funkcjonalność strony www,
  • optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych i SEO (pozycjonowanie).

 

Responsywne strony WWW dla małych i dużych.

Tworzymy responsywne strony www czyli takie, które wyświetlają się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety itd.)

Wśród naszych realizacji znajdują się projekty internetowe dla firm z różnych branż – od prostych stron www, poprzez sklepy internetowe, na rozbudowanych serwisach www z indywidualnie przygotowanymi aplikacjami bazodanowymi skończywszy.

 

Bezpieczeństwo strony WWW

Zadbamy o bezpieczeństwo strony www – zabezpieczymy ją przed włamaniami, cyklicznie będziemy aktualizować oprogramowanie Twojego serwisu www a w razie potrzeby usuniemy wirusy.

Na naszych serwerach dostępny jest bezpłatny certyfikat SSL Let’s Encrypt do zabezpieczenia Twojej strony www.

 

Samodzielne zarządzanie treścią

Najczęściej tworzymy serwisy www na WordPress’ie ponieważ posiada on łatwy w obsłudze panel administracyjny pozwalający na samodzielne zarządzanie treścią strony www.

 

Kompleksowa opieka nad stroną www (aktualizacja, modernizacja, rozbudowa, ochrona przed włamaniami)

Oferujemy kompleksową opiekę na stroną www poczynając od prostych aktualizacji treści poprzez rozbudowę i modernizację, zmianę szaty graficznej na nowocześniejszą a także wdrażamy procedury ochrony przed włamaniami (monitoring podejrzanych działań, aktualizację systemu CMS oraz dodatkowych wtyczek itd). Zobacz nasza ofertę: opieka nad stroną www.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala dopasować najlepsze rozwiązanie zarówno dla małej jak i dużej firmy. Poprowadzimy krok po kroku, ustalimy zakres usług i sposób realizacji a następnie przedstawimy korzystną ofertą cenową.

Będziemy Cię wspierać również po wykonaniu strony www – pomagamy w obsłudze panelu CMS, podpowiadamy w ewentualnej późniejszej rozbudowie, zarządzaniu treścią i działaniach promocyjnych (możemy przygotować ofertę na reklamę w Ads oraz pozycjonowanie).

W ramach naszej oferty gwarantujemy:

Zapewniamy tworzenie stron www, które automatycznie dopasują się do urządzeń mobilnych (tablety, netbooki, smartfony itd.).

Potencjalni klienci postrzegają w internecie daną firmę przez pryzmat strony internetowej dlatego tak ważny jest jej wygląd. Nowoczesna szata graficzna, uwzględniająca specyfikę branży, pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Często właśnie wrażenie jakie zrobi strona internetowa decyduje czy klient skorzysta z Twojej oferty.

Strony www, które tworzymy bardzo dobrze się pozycjonują gdyż spełniają główne wymogi SEO (Search Engine Optimization). Dbamy o przyjazne linki, metatagi, odpowiednio ustawione nagłówki, itd. Dzięki temu strony www często bez typowego pozycjonowania osiągają dobre wyniki w wyszukiwarce Google. Zachowujemy również zgodność ze standardami W3C.

Rozumiemy jak ważne jest szybkie i łatwe udostępnianie aktualnych informacji na stronach internetowych. Do tego celu polecamy niezwykle popularny system CMS o nazwie WordPress. Za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze panelu administracyjnego można samodzielnie zarządzać treścią strony www bez znajomości technologii html, css, javascript itd. Do najprostszych czynności należą: dodawanie, usuwanie i edytowanie tekstów, zdjęć, dokumentów, plików do pobrania, animacji, podstron, kategorii menu i podmenu itd. Jest to system bardzo elastyczny i dający ogromne możliwości rozbudowy serwisu internetowego dzięki dużej ilości gotowych komponentów takich jak: kalendarz, newsletter, aktualności, sonda itd.

Dbamy o to aby materiały zamieszczone na stronie WWW były zaprezentowane w sposób przejrzysty i przyjazny dla oka.

Łatwość dotarcia do szukanej informacji ma kluczowe znaczenie dlatego tworzymy strony www o prostej i przejrzystej nawigacji tak by nawet mniej doświadczony użytkownik internetu z łatwością był w stanie odnaleźć potrzebne informacje.

Możemy zaprogramować dowolną funkcjonalność strony internetowej zgodnie z Państwa wymaganiami, odpowiednio do specyfiki działalności – inna funkcjonalność jest wymagana na stronach przykładowo restauracji a inna dla przedszkola.

Oferujemy również


Opiekę nad istniejącymi stronami internetowymi: modernizację, aktualizację i rozbudowę stron www
Sklepy internetowe
Programowanie aplikacji internetowych
Zaawansowane systemy bazodanowe
Wykonanie projektów graficznych, logotypów i elementów identyfikacji wizualnej
Produkcję banerów reklamowych do wykorzystania w sieci.

Ile to kosztuje?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania, sposoby promocji, ustalimy zakres usług, a następnie przedstawimy korzystną ofertą cenową. Zamów bezpłatną wycenę Twojego pomysłu na biznes!

INNOWACYJNOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług. Chcąc nieustannie rozwijać naszą firmę chętnie podejmujemy się realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. Zapraszamy do współpracy na tworzenie stron www.

GWARANCJA JAKOŚCI

Chcąc sprostać wysokim wymaganiom klientów nieustannie udoskonalamy nasze produkty i usługi. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i profesjonalne doradztwo marketingowe.

DORADZTWO

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy specjalistyczne doradztwo w zakresie dopasowania rodzaju usług do potrzeb Twojej firmy. Zapraszamy do nas – wspólnie postaramy się znaleźć idealne dla Ciebie rozwiązanie.

POLITYKA CENOWA

Oferujemy realne, nie oderwane od rzeczywistości ceny! Z pewnością są od nas tańsi, tak samo jak znajdzie się wielu droższych. Wypadkowa naszej końcowej oferty to stosunek realnej rynkowej ceny do jakości oferowanych produktów i usług.

RESPONSYWNY DESIGN

TWORZENIE STRON WWW NA URZĄDZENIA MOBILNE

Responsive Web Design to technika projektowania stron www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Strona stworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach. Dzięki automatycznemu rozpoznaniu rozdzielczości ekranu odpowiednio się dopasowuje, zmniejszając bądź powiększając swoje elementy i układ.

 

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Tworzymy strony www
na wszystkie urządzenia mobilne
i wszystkie przeglądarki!

WEB DESIGN & MARKETING

GWARANTUJEMY SZEROKI WYBÓR SKUTECZNYCH FORM REKLAMOWYCH
DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB!

Aktualności

ZAUFALI NAM

POZNAJ FIRMY DLA KTÓRYCH PRACOWALIŚMY