Installatron

Installatron to narzędzie pozwalające łatwo i szybko zainstalować na serwerze najpopularniejsze aplikacje webowe. Daje możliwość automatycznej instalacji kilkudziesięciu najpopularniejszych darmowych aplikacji. Wystarczy jedno kliknięcie do zainstalowania: systemu zarządzania treścią (WordPress, Joomla, Drupal itd.), sklepu internetowego (Prestashop, Magento itd.), aplikacji społecznościowej (phpBB, MediaWiki itd.), galerii zdjęć, statystyk oraz wielu innych.

Mechanizm ten jest dostępny dla naszych klientów w panelu administracyjnym Plesk we wszystkich pakietach hostingowych. Wystarczy zalogować się na konto klienta a następnie w zakładce Installatron / katalog aplikacji wybrać oprogramowanie i je zainstalować.

Większość aplikacji wymaga do swojego działania bazy danych. Korzystając z tego narzędzia nie musisz się o to martwić. Podczas instalacji wybranej aplikacji automatycznie zostanie założona i skonfigurowana baza danych.

Dostępne funkcje pozwalają zautomatyzować proces aktualizacji zainstalowanej aplikacji i jej dodatków, stworzenie kopii oraz klonowanie instalacji do innego podfolderu.

Każda z dostępnych aplikacji może być wielokrotnie instalowana na Twoim koncie hostingowym.

Zamów hosting www i przetestuj Installatron.