Poczta e-mail we własnej domenie - Moja poczta

Zamów konto e-mail i własną domenę

Najlepsza poczta e-mail to nie tylko bezawaryjność, brak reklam, bezpieczeństwo, fachowa obsługa ale też adres, który będzie Twoją wizytówką.

Nasza profesjonalna poczta e-mail we własnej domenie to:

W pierwszym roku konto e-mail w niższej cenie ! Promocja „Moja poczta na start”,
własna domena w promocji „Tanie domeny na start”,
poczta e-mail bez reklam,
współpraca z urządzeniami mobilnymi,
poczta e-mail przez stronę WWW – łatwa i wygodna obsługa poczty e-mail przez Roundcube oraz Horde,
obszerna przestrzeń dyskowa,
regularna kopia danych,
ochrona przed spamem i wirusami,
dowolna ilość aliasów pocztowych,
nielimitowany transfer danych,
bezpłatna pomoc techniczna.

Przejrzysta oferta cenowa

U nas wiesz ile zapłacisz w pierwszym roku oraz przy odnowieniu abonamentu w kolejnych latach. Czy inne oferty też zawierają te informacje? Czy tylko promocyjną niską cenę za pierwszy rok? Odnowienie abonamentu w kolejnych latach może się okazać znacznie droższe niż cena promocyjna w pierwszym roku więc aby uniknąć przykrej niespodzianki warto to sprawdzić.

 

Jak założyć własnego maila?

Załóż maila w trzech prostych krokach. W poniższej tabelce kliknij przycisk ZAMAWIAM i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

 • PROMOCJA

  Moja poczta na start

  Koszt abonamentu w pierwszym roku
 • Pojemność konta
 • Liczba kont e-mail
 • Aliasy pocztowe
 • Własna domena w promocji "Moja poczta na start"
 • Regularna kopia danych
 • 14 dniowy okres testowy
 • Odnowienie - abonament roczny
 • CENA TYLKO

 • 50 zł / rok *


  Do zapłaty z VAT: 61,50 zł
 • 50 GB
 • 1
 • BEZ LIMITU
 • BEZPŁATNIE
 • 150 zł / rok *
  Do zapłaty z VAT: 184,50 zł

Promocja „Moja poczta na start”

Aby uruchomić konto e-mail w wybranej przez siebie domenie wystarczy wybrać przycisk ZAMAWIAM i postępować zgodnie ze wskazówkami. Można skorzystać z naszej oferty również wtedy gdy ma się domenę już zarejestrowaną (nie ma znaczenia czy domena została zarejestrowana u nas czy u innego operatora). W przypadku domeny zarejestrowanej u innego operatora, prześlemy informację jak skierować ją na nasze serwery.

Mail z własną domeną – dlaczego warto?

Sprawne funkcjonowanie poczty elektronicznej jest niezbędne zarówno w mniejszych firmach, jak i międzynarodowych korporacjach. E-mail z własną domeną to rozwiązanie, w które warto zainwestować. Potencjalni klienci często zwracają uwagę na to, czy firma posiada mail z własną domeną – dzięki temu Twoje usługi wyglądają profesjonalnie, dlatego nawet jeśli zajmujesz się hobbystycznie fotografią czy prowadzeniem strony, poczta z własną domeną to niewielki koszt, a znaczący zysk.

Poczta we własnej domenie: przede wszystkim bezpieczeństwo

Nie każdy wie, że poczta we własnej domenie jest także bezpieczniejszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz, by korespondencja firmowa pozostała wyłącznie wewnątrz firmy, zdecyduj się na wewnętrzną pocztę dla pracowników.

Poczta bez reklam – wygoda użytkowania

Denerwują Cię pojawiające się wszędzie reklamy? Poczta bez reklam to rozwiązanie w zasięgu Twoich możliwości – przy niewielkim miesięcznym wydatku możesz ograniczyć wyświetlanie reklam.

Własna domena w promocji "Tanie domeny na start"

Kupując pakiet "Moja poczta" możesz zarejestrować domenę w promocyjnej cenie.

Sprawdź promocję „Tanie domeny na start”

Poczta e-mail bez reklam

Nie wysyłamy naszym klientom reklam naszych usług ani nie sprzedajemy adresów e-mail naszych klientów innym firmom w celu wysyłania reklam. Nie wyświetlamy reklam na stronach logowania do panelu administracyjnego ani webmaila (dostęp do poczty przez WWW). Nie doklejamy żadnych stopek reklamowych w przesyłanych wiadomościach ani w inny sposób nie próbujemy wysyłać reklam do naszych klientów.

Współpraca z urządzeniami mobilnymi

Nasza poczta email współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Z łatwością skonfigurujesz konto e-mail w smartfonie lub tablecie.

Poczta email przez stronę WWW – do wyboru Roundcube oraz Horde

Udostępniamy do wyboru dwa wygodne i łatwe w obsłudze programy do poczty e-mail przez stronę www (webmail): Horde oraz Roundcube. Nie trzeba konfigurować programu pocztowego, wystarczy wejść na stronę z logowaniem i podać login oraz hasło by korzystać z poczty email. Oba programy oferują wiele przydatnych funkcji takich jak: książka adresowa, możliwość zarządzania folderami, wyszukiwanie wiadomości, filtry, sprawdzanie pisowni, oznaczanie spamu, informacja o zajętości skrzynki, kalendarz, notatnik itd. – poczta e-mail przez stronę WWW

Wiele przydatnych funkcji

Kalendarz, organizator, notatnik, opcje pozwalające na personalizację wyglądu, informacja o zajętości skrzynki, oznaczanie spamu, sprawdzanie pisowni, książka adresowa, możliwość zarządzania folderami, wyszukiwanie wiadomości, filtry i wiele innych.

Bezpieczna poczta elektroniczna

Logowanie do panelu administracyjnego oraz dostęp do poczty przez stronę www odbywa się poprzez połączenie szyfrowane https. Również wysyłanie i odbieranie poczty za pomocą programu pocztowego możliwe jest z wykorzystaniem połączenia szyfrowanego SSL (dane są przesyłane w formie zaszyfrowanej). Mamy wykupione odpowiednie certyfikaty SSL potwierdzające bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Panel administracyjny

Samodzielnie można administrować kontem e-mail za pomocą panelu administracyjnego PLESK dostępnego w języku polskim i angielskim. Narzędzie to umożliwia w prosty sposób, dostęp do szerokiej gamy usług. Panel jest bardzo przyjazny użytkownikowi, nie trzeba znać żadnych języków programowania. Do jego obsługi wystarczy przeglądarka oraz myszka! Panel administracyjny umożliwia:

 • samodzielną zmianę hasła
 • zarządzanie modułem antyspamowym
 • obsługę białej i czarnej listy
 • ustawienie przekierowania poczty
 • aktywację autorespondera (automatyczna odpowiedź)

Regularna kopia danych

Codziennie wykonywane są kopie bezpieczeństwa wszystkich danych w ramach usługi poczty. Kopia zapasowa jest dostępna z ostatnich 7 dni.

Bezpłatna pomoc techniczna

Dane konfiguracyjne oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne w dziale Pomoc techniczna. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie Kontakt.

Pełna informacja o usłudze

Dane techniczne usługi „Moja poczta” .

Bezpłatny okres testowy

Wypróbuj konto e-mail w 14 dniowym okresie próbnym całkowicie za darmo bez żadnych zobowiązań.

ZOBACZ TAKŻE

Atrakcyjny adres e-mail BEZ rejestracji własnej domeny!

Jeśli nazwa wybranej przez Ciebie domeny jest już zajęta lub nie chcesz ponosić kosztów rejestracji własnej domeny, oferujemy konta poczty elektronicznej w naszych atrakcyjnych domenach.

Potrzebujesz więcej niż jedno konto e-mail?

Jeśli potrzebne jest więcej niż jedno konto e-mail we własnej domenie to zachęcamy do zapoznania się z pakietami hostingowymi. Przykładowo poczta elektroniczna w pakiecie „Mini” jest dostępna w ilości 3 kont – w niewiele wyższej cenie niż za pakiet „Moja poczta”. Jeszcze więcej oferują pakiety hostingowe Standard oraz Plus. Tam poczta internetowa nie jest limitowana.

Na początku operator dał Ci konto e-mail za darmo?

Teraz masz wysoką fakturą za odnowienie?

Zobacz co możesz z tym zrobić.