Firmowy e-mail w atrakcyjnych domenach

Firmowa poczta e-mail bez reklam i bez konieczności rejestracji własnej domeny

1. Firmowa poczta e-mail

2. Profesjonalna poczta e-mail dla osób prywatnych

Usługa kierowana jest do firm i osób prywatnych, które nie chcą ponosić kosztów rejestracji własnej domeny a chcą mieć atrakcyjny, profesjonalny adres e-mail.

Zarówno firmy, jak i osoby prywatne z łatwością znajdą wolną nazwę konta e-mail w odpowiednio dla siebie dopasowanej domenie. Duża liczba atrakcyjnych nazw domen pozwala na stworzenie niebanalnego adresu. Taki e-mail oferuje duże możliwości budowania pozytywnego wizerunku i nawiązywania kontaktów z klientami. Sprawdź, czym różni się najlepsza firmowa poczta e-mail od usług dla użytkowników prywatnych.

Promocja "Tania poczta e-mail"

Od 10 zł netto / rok !

Już teraz sprawdź czy Twoja nazwa jest wolna i zamów ją zanim zrobi to ktoś inny.

Usługa jest dostępna w naszym serwisie:

mail- atrakcyjne domeny- logo

FIRMOWA POCZTA E-MAIL

Dla firm dedykujemy unikalny adres konta e-mail w domenie firma.pl. Już teraz możesz mieć adres:

Twoja.nazwa@firma.pl

Profesjonalny adres e-mail Twoja.nazwa@firma.pl pomoże zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy.

POCZTA E-MAIL DLA KAŻDEGO

W ofercie mamy duży wybór bardzo atrakcyjnych domen. Przykładowo, Twój adres e-mail może wyglądać tak:

Twoja.nazwa@fastbox.pl

Poczta e-mail dostępna jest w następujących domenach:

firma.pl*
dobrapoczta.pl
epoczta.biz
automoto.pl
holidays.pl
handel.com.pl

trade.pl
pocztafirmowa.pl
solidnapoczta.pl
strefapoczty.pl
fajnapoczta.pl
mojapoczta.biz

mojapoczta.info
fastbox.pl
OKmail.pl
zajefajnie.pl
polcyber.pl
mailik.pl

* Firnowa poczta e-mail w domenie firma.pl jest dostępna tylko dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Poczta elektroniczna BEZ kosztów rejestracji własnej domeny

Martwisz się tym, że profesjonalne konto mailowe niesie za sobą dodatkowe koszty, takie jak rejestracja domeny? Niepotrzebnie! W IBE.pl otrzymujesz duży wybór atrakcyjnych nazw domen, a decydując się na naszą ofertę, wybierasz pocztę e-mail bez kosztów rejestracji domeny. Oznacza to, że płacisz wyłącznie za konto e-mail i korzystasz z profesjonalnego adresu mailowego oraz fachowej obsługi. Jeśli szukasz najlepszych dostawców poczty, niezawodnych i oferujących solidne wsparcie techniczne – usługi poczty elektronicznej spełnią Twoje oczekiwania. Nawet najlepsza darmowa poczta nie zapewni Ci takiej wiarygodności i bezpieczeństwa co konto poczty e-mail od IBE.

Poczta e-mail bez reklam i spamu

Chyba nie ma nic bardziej irytującego niż rozpoczynanie dnia od usuwania reklam i spamu z maila. Z nami możesz o tym zapomnieć, gdyż oferujemy konto e-mail bez reklam i spamu. Nie wysyłamy naszym klientom żadnych reklam ani nie wyświetlamy irytujących materiałów promocyjnych na stronach z logowaniem do panelu administracyjnego czy webmaila (poczty przez stronę www). Wszystko po to, byś mógł cieszyć się najlepszą pocztą internetową wraz z jej wszystkimi zaletami. Jeśli ważna jest dla Ciebie pojemność skrzynki pocztowej, wielkość przestrzeni dyskowej (gb przestrzeni dyskowej), odpowiedni format adresu e-mail – poczta e-mail w atrakcyjnej domenie to najlepsza usługa poczty i najlepszy mail dla Ciebie.

Nasza poczta e-mail bez reklam jest całkowicie pozbawiona jakichkolwiek materiałów reklamowych, dlatego jest w pełni profesjonalna i dopasowana do potrzeb firm. Dzięki temu, że poczta mailowa jest wyposażona w skaner antyspamowy z możliwością samodzielnej konfiguracji, zapewniamy także e-mail bez spamu. Funkcja białej i czarnej listy pozwala również blokować niechciane wiadomości.  Jeśli ważna jest dla Ciebie jakość usług – wybierz dostawcę usług poczty mailowej, która oferuje kompleksowe zarządzanie spamem.

Najlepsza poczta e-mail – czyli jaka?

Jeśli szukasz niezawodnych dostawców poczty elektronicznej, warto znaleźć odpowiedź na pytanie czym jest dla Ciebie najlepsza poczta e-mail. Najlepsza poczta internetowa to nie tylko taka, która jest pozbawiona reklam i spamu. Najlepsza skrzynka pocztowa jest:

  • bezpieczna – nasza poczta przez SSL zawiera skaner antywirusowy i zapewnia regularną kopię danych w celu zabezpieczenia treści,
  • dopasowana do potrzeb użytkownika – dwujęzyczny panel administracyjny (PL/EN), brak reklam, skaner antyspamowy, dodatkowe aliasy i współpraca z urządzeniami mobilnymi zwiększają funkcjonalność poczty firmowej. Konfiguracja skrzynki odbiorczej jest prosta i szybka.

Poczta najlepsza musi być odpowiednio zabezpieczona oraz intuicyjna w obsłudze. Wszystkie informacje na temat naszej dobrej poczty elektronicznej bez spamu i reklam znajdziesz na stronie zawierającej pełną specyfikację techniczną poczty e-mail w atrakcyjnych domenach.

Nasze dotychczasowe doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać, tworząc niezależny serwis internetowy www.mailik.pl, do którego zapraszamy po więcej informacji na temat usług poczty internetowej. Na stronie internetowej znajduje się mechanizm pozwalający na sprawdzenie wolnych nazw oraz zamówienie wybranego konta pocztowego, a także pełna informacja o usłudze, cenach i promocjach. Pomagamy przy wyborze poczty. Dzięki naszemu szerokiemu wsparciu jesteśmy wśród najpopularniejszych dostawców usług e-mail.

Firmowa poczta e-mail w domenie firma.pl to najlepsza poczta dla firm

Poczta firmowa to Twoja wizytówka, dlatego warto zadbać o to, by wyglądała profesjonalnie i była łatwa do zapamiętania przez klienta. Zamiast więc korzystać z bezpłatnych rozwiązań, zarezerwowanych do prywatnych celów, wybierz konto e-mail bez spamu i reklam w domenie firma.pl. Nie musisz rejestrować własnej domeny, by korzystać z bezpiecznej, profesjonalnej i funkcjonalnej poczty firmowej.

Tysiące przedsiębiorców korzysta już z domeny firma.pl, prowadząc małe i duże biznesy. To świetna opcja dla tych, którym zależy na poczcie mailowej bez reklam, spamu i kosztów rejestracji domeny. Co więcej, jest to poczta dostępna wyłącznie dla osób i firm z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, co jest dla klienta sygnałem, że ma do czynienia z rzetelnym partnerem biznesowym.

Umożliwiamy również założenie poczty e-mail w innych domenach, takich jak handel.com.pl, holidays.pl czy automoto.pl. Nazwę domeny należy dopasować do firmy, by jak najlepiej oddawała charakter prowadzonej działalności.

Promocja "Tania poczta e-mail"

Od 10 zł netto / rok !

Już teraz sprawdź czy Twoja nazwa jest wolna i zamów ją zanim zrobi to ktoś inny.