Poczta e-mail w atrakcyjnych domenach

Profesjonalna poczta e-mail bez reklam i bez konieczności rejestracji własnej domeny

Promocja "Tania poczta e-mail"

Od 10 zł netto / rok !

Już teraz sprawdź czy Twoja nazwa jest wolna i zamów ją zanim zrobi to ktoś inny.

Usługa jest dostępna w naszym serwisie:

mail- atrakcyjne domeny- logo

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Usługa kierowana jest do osób, które nie chcą ponosić kosztów rejestracji własnej domeny a chcą mieć atrakcyjny, profesjonalny adres e-mail.

Zarówno firmy jak i osoby prywatne z łatwością znajdą wolną nazwę konta e-mail w odpowiednio dla siebie dopasowanej domenie. Duża ilość atrakcyjnych nazw domen pozwala na stworzenie niebanalnego adresu.

POCZTA E-MAIL DLA FIRM

Dla firm dedykujemy unikalny adres konta e-mail w domenie firma.pl. Już teraz możesz mieć adres:

Twoja.nazwa@firma.pl

Profesjonalny adres e-mail Twoja.nazwa@firma.pl pomoże zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy.

POCZTA E-MAIL DLA OSÓB PRYWATNYCH

W ofercie mamy duży wybór bardzo atrakcyjnych domen. Przykładowo, Twój adres e-mail może wyglądać tak:

Twoja.nazwa@fastbox.pl

Poczta internetowa dostępna jest w następujących domenach:

firma.pl*
epoczta.biz
automoto.pl
holidays.pl
handel.com.pl
trade.pl

pocztafirmowa.pl
solidnapoczta.pl
strefapoczty.pl
fajnapoczta.pl
mojapoczta.biz
mojapoczta.info

fastbox.pl
YESmail.pl
OKmail.pl
zajefajnie.pl
polcyber.pl
mailik.pl

* Poczta e-mail w domenie firma.pl jest dostępna tylko dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Poczta elektroniczna BEZ kosztów rejestracji własnej domeny

Martwisz się tym, że profesjonalne konto pocztowe niesie za sobą dodatkowe koszty, takie jak rejestracja domeny? Niepotrzebnie! W IBE.pl otrzymujesz duży wybór atrakcyjnych nazw domen, a decydując się na naszą ofertę, wybierasz pocztę bez kosztów rejestracji domeny. Oznacza to, że płacisz wyłącznie za konto e-mail i w korzystasz z profesjonalnego adresu oraz fachowej obsługi. 

Poczta e-mail bez reklam i spamu

Chyba nie ma nic bardziej irytującego niż rozpoczynanie dnia od usuwania reklam i spamu z maila. Z nami możesz o tym zapomnieć, gdyż oferujemy konto e-mail bez reklam i spamu. Nie wysyłamy naszym klientom żadnych reklam ani nie wyświetlamy irytujących materiałów promocyjnych na stronach z logowaniem do panelu administracyjnego czy webmaila (poczty przez stronę www). Wszystko po to, byś mógł cieszyć się najlepszą pocztą internetową wraz z jej wszystkimi zaletami. 

Nasza poczta e-mail bez reklam jest całkowicie pozbawiona jakichkolwiek materiałów reklamowych, dlatego jest w pełni profesjonalna i dopasowana do potrzeb firm. Dzięki temu, że poczta jest wyposażona w skaner antyspamowy z możliwością samodzielnej konfiguracji, zapewniamy także e-mail bez spamu. Funkcja białej i czarnej listy pozwala również blokować niechciane wiadomości.  

Najlepsza poczta dla firm – czyli jaka?

Najlepsza poczta e-mail to nie tylko taka, która jest pozbawiona reklam i spamu. Choć poczta bez reklam znacząco ułatwia korzystanie ze skrzynki mailowej i zwiększa jej profesjonalizm, istnieją również inne ważne parametry, na które warto zwrócić uwagę. 

Najlepsza poczta dla firm jest:

  • bezawaryjna – zapewniamy szybką i niezawodną pocztę, a w razie potrzeby służymy pomocą techniczną na telefon,
  • bezpieczna – nasza poczta przez SSL zawiera skaner antywirusowy i zapewnia regularną kopię danych w celu zabezpieczenia treści,
  • dopasowana do potrzeb użytkownika – dwujęzyczny panel administracyjny (PL/EN), brak reklam, skaner antyspamowy, dodatkowe aliasy i współpraca z urządzeniami mobilnymi zwiększają funkcjonalność poczty firmowej.

Wszystkie informacje na temat naszej poczty internetowej bez spamu i reklam znajdziesz na stronie zawierającej pełną specyfikację techniczną poczty e-mail w atrakcyjnych domenach.

Nasze dotychczasowe doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać, tworząc niezależny serwis internetowy www.mailik.pl, do którego zapraszamy po więcej informacji. Znajduje się tam mechanizm pozwalający na sprawdzenie wolnych nazw oraz zamówienie wybranego konta pocztowego, a także pełna informacja o usłudze, cenach i promocjach.

Poczta w domenie firma.pl to najlepsza poczta dla firm

Poczta firmowa to Twoja wizytówka, dlatego warto zadbać o to, by wyglądała profesjonalnie i była łatwa do zapamiętania przez klienta. Zamiast więc korzystać z bezpłatnych rozwiązań, zarezerwowanych do prywatnych celów, wybierz konto e-mail bez spamu i reklam w domenie firma.pl. Nie musisz rejestrować własnej domeny, by korzystać z bezpiecznej, profesjonalnej i funkcjonalnej poczty firmowej. 

Tysiące przedsiębiorców korzysta już z domeny firma.pl, prowadząc małe i duże biznesy. To świetna opcja dla tych, którym zależy na poczcie mailowej bez reklam, spamu i kosztów rejestracji domeny. Co więcej, jest to poczta dostępna wyłącznie dla osób i firm z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, co jest dla klienta sygnałem, że ma do czynienia z rzetelnym partnerem biznesowym.

Umożliwiamy również założenie poczty e-mail w innych domenach, takich jak handel.com.pl, holidays.pl czy automoto.pl. Nazwę domeny należy dopasować do firmy, by jak najlepiej oddawała charakter prowadzonej działalności.