<b>Szablony stron www – Twoja strona internetowa od 299 zł</b>

Atrakcyjne szablony stron www w różnych wersjach kolorystycznych już od 299 zł. Bardzo ważną cechą oferty jest JEDNORAZOWA opłata za wykonanie strony www np. strony sklepu internetowego. Wiele firm pobiera opłaty tak długo jak istnieje strona www, z założenia ma ona służyć co najmniej kilka lat, więc w tym czasie koszty staną się znaczne. Tu za szablony witryn płaci się tylko raz bez ukrytych kosztów.

Wybierz szablon i prześlij nam materiały (logo, teksty, zdjęcia itd.) – nie musisz robić nic więcej. Otrzymasz gotową stronę www. Ilość szablonów internetowych pozwoli stworzyć każdy rodzaj witryny.

Pełna oferta na której można znaleźć szablony HTML dostępna jest w naszym partnerskim serwisie Firma.pl

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej oferujemy tworzenie stron www i projektowanie strony w pełnym zakresie. Sprawdź naszą ofertę w dziale „Strony WWW”.

Co powinna mieć dobra strona www?

Istnieje wiele definicji i wytycznych, które pomogą w stworzeniu idealnej strony www. Aby przygotować ją zgodnie ze wszystkimi wymogami (zarówno wyszukiwarki jak i potencjalnych użytkowników) warto zwrócić się do profesjonalistów, mających doświadczenie co najmniej w kilku dziedzinach. Wygląd strony należy także dopasować do profilu firmy jaką prezentuje – inaczej powinna wyglądać strona korporacji, a inaczej sklep internetowy z gadżetami urodzinowymi. W każdym razie strona powinna służyć przede wszystkim jej potencjalnym użytkownikom i klientom, a dopiero następnie sprostać wymogom SEO, aby móc się skutecznie pozycjonować. W sieci dostępne są liczne szablony stron internetowych, ale własną witrynę można także stworzyć od podstaw. Jak więc powinna wyglądać dobrze przygotowana strona www?

 • koncentracja na odbiorcy – strona www powstaje przede wszystkim dla odbiorcy, dlatego powinno się ją zaprojektować właśnie pod niego. Sukces strony zwykle zależy od tego, czy odpowie ona na oczekiwania internautów, nie samego robota Google.
 • autorskie treści – unikalny content jest bardzo ważny, aby móc się skutecznie pozycjonować, ale także przyciągnąć odbiorców zainteresowanych poruszanym tematem.
 • komunikacja UVP – tego rodzaju komunikacja polega na pokazaniu użytkownikom wartości dodanej, jaką niesie ze sobą korzystanie z przedstawionych usług. UVP może dotyczyć np. przewag nad konkurencją.
 • przejrzystość – strona www powinna być jak najbardziej przejrzysta, aby klient mógł poznać jej wszystkie możliwości. Oczywiste powinno być to, gdzie jej dział zakupów, a gdzie można uzyskać kontakt do call center.
 • estetyka – strona www powinna być oczywiście estetyczna. Trzeba wziąć przy tym pod uwagę tak oczywiste sprawy jak kolor tła, wielkość i kolor, a także krój czcionki.
 • wezwanie do działania – to tzw. call to action, obecnie np. w newsletterach, meta description czy innych materiałach. Wezwanie do działania to zwykle fraza taka jak: „sprawdź”, „przeczytaj”, „zobacz”,” zarejestruj się”.
 • responsywność – strona www powinna wyglądać dobrze na każdym nośniku. Obecnie bardzo duża część użytkowników przegląda internet na nośnikach mobilnych, takich jak smartfony. Niezbędne jest więc, aby strona była responsywna, czyli wyglądała dobrze na ekranie telefonu. Czy witryna jest responsywna czy nie można sprawdzić pomniejszając okno wyszukiwarki na komputerze – wówczas menu powinno zamienić się w charakterystycznego „hamburgera”. Szablon strony responsywnej nie będzie się wiele różnił od oryginału.

 

7 kroków do stworzenia idealnej strony www

Podczas tworzenia stron internetowych warto trzymać się kilku głównych etapów:

 

 • Wybierz typ strony www – w pierwszym kroku powinieneś wybrać rodzaj strony jaką chcesz stworzyć. Najpopularniejsze rodzaje stron www to sklepy internetowe, blogi, landing page, firmowe strony www.
 • Przygotuj projekt – w następnym kroku powinieneś przygotować projekt swojej strony. Dostępne są darmowe projekty stron internetowych oraz gotowe szablony stron, które pozwolą nawet laikowi na stworzenie własnej strony internetowej. Gotowe strony internetowe praktycznie nie różnią się niczym innym od tych dedykowanych dla klienta. Dlatego tak popularne stały się darmowe szablony stron np. w WordPress. Dostępne są także płatne szablony stron.
 • Zaplanuj treść – bardzo ważne jest to, co będziesz chciał przekazać klientom za pomocą swojej strony www. Aby to zrobić powinieneś stworzyć spójny plan komunikacji dla strony, ale także wszystkich innych materiałów jak ulotki, social media, materiały video i wiele więcej.
 • Wybierz domenę i hosting – domenę warto wybrać jeszcze zanim zaprojektujesz swoją stronę internetową, Poprzez domenę klienci będą znajdować Twoją stronę, dlatego warto, aby była możliwie krótka i łatwa do zapamiętania oraz zapisania.
 • Zadbaj o SEO – Search Engine Optimization to kluczowy element, który pozwala na pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. Na SEO składają się elementy takie jak szybkość ładowania witryny, jej „waga”, unikalne treści, bezpieczeństwo i wiele innych parametrów.
 • Wykorzystaj narzędzia do analityki – po uruchomieniu strony bardzo ważna jest analityka. Dzięki podpięciu nowoczesnych narzędzi będziesz mógł sprawdzić, które rozwiązania sprawdzają się najlepiej, a które elementy strony należy poprawić.
 • Optymalizuj stronę – strony web wymagają nieustanne optymalizacji, aby nie wypaść z obiegu. Robot Google lubi aktualizacje np. takie jak dodawanie nowych treści, bo dzięki temu wie, że strona jest aktualna i nieustannie się rozwija.

 

Czy warto skorzystać z szablonu strony www?

Wszystkie szablony stron www są zwykle przygotowane według wspomnianych dobrych praktyk projektowania witryn www. Strony HTML są łatwe do uzupełnienia i często wymagają od użytkownika podstawowej wiedzy z zakresu edycji stron www. Nowoczesne szablony stron nie są jedynie statyczne, można je także dowolnie edytować. Edycja szablonu strony jest zwykle bardzo prosta. Gotowe strony web do złudzenia przypominają te zaprojektowane specjalnie dla klienta, nie zawsze warto więc za nie przepłacać. Kreatory stron internetowych sprawdzą się dobrze w przypadku prostych witryn np. takich jak blogi czy strony stricte informacyjne – korporacyjne. Warto wybrać szablon strony bez pośpiechu i najlepiej skonsultować go jeszcze z innymi, zaufanymi osobami. Można również samemu najpierw stworzyć szablon strony na kartce i poszukać odpowiedniego w wersji online. Szablonów stron HTML jest tak wiele, że każdy z pewnością znajdzie najlepszy wzór dla siebie. Wybierz swój szablon strony już teraz!