Od jakiegoś czasu funkcjonuje opinia, że poważne biznesy rozpoznaje się po dobrze zaprojektowanych stronach internetowych. W dużej mierze zgadzamy się z tym stwierdzeniem, oferując naszym klientom najwyższej jakości usługi tworzenia stron internetowych, hostingu i kupna domen. Jak jednak zadbać o to, aby strona internetowa była atrakcyjna i wyglądała profesjonalnie? Zachęcamy do lektury kilku słów na ten temat poniżej.

Tworzenie stron internetowych – gotowe szablony

Jeśli Twoją największą obawą jest wybór odpowiedniej szaty graficznej – to powinieneś wiedzieć, że podczas tworzenia stron wordpress możliwe jest skorzystanie z zaprojektowanych już gotowych szablonów. Wśród nich można znaleźć propozycje z różnych kategorii produktowych, od salonów optycznych po fryzjerskie, usługi piekarnicze lub biznesowe – wszystko to zaprojektowane ze smakiem i zgodnie ze współczesnymi trendami. Dzięki nim tworzenie stron wordpress i dobór odpowiedniej grafiki są zdecydowanie łatwiejsze.

Najważniejsze elementy strony

Atrakcyjna grafika to jednak nie wszystko, podczas tworzenia stron www wordpress należy pamiętać także o innych aspektach, takich jak architektura witryny. Mamy tu na myśli stałe elementy dla każdej witryny, o których nie można zapomnieć. W pierwszej kolejności należy wymienić zakładkę „O nas”, w której powinny znaleźć się informacje o Twojej firmie, zdjęcia zespołu, może nawet jakiś filmik. Warto tu zadbać o ciekawe opisy członków załogi – niech Klienci poczują do nich sympatię. Niemniej ważnym elementem jest „Oferta”, czyli przekierowanie do sklepu internetowego wraz z opisem asortymentu. Ważne w tym miejscu są często odpowiednio skonstruowane opisy, zoptymalizowane pod kątem SEO. Podczas tworzenia stron internetowych wordpress nie można także zapomnieć o zakładce „Kontakt”, w której należy umieścić formularz kontaktowy lub/i namiary na siebie tudzież handlowca. Te trzy elementy stanowią absolutne minimum, które nierzadko poszerzane jest np. o bazę wiedzy lub blog firmowy – treści eksperckie, które pozwalają kreować wizerunek specjalisty w swojej dziedzinie, jak i „Aktualności”, zawierające ważne ogłoszenia, komunikaty z działalności firmy itp. Z tą wiedzą tworzenie stron wordpress, a szczególnie ich zlecanie stanie się jeszcze prostsze.

Tanie strony internetowe – Warszawa i nie tylko

Rozumiemy, że wybór odpowiedniego dostawcy tanich stron www nie jest łatwy. Co więcej, zdajemy sobie także sprawę z faktu, że każdy ma nieco inne wymagania i oczekiwania. Dlatego też trudno znaleźć u nas sztywny cennik. Zachęcamy natomiast do kontaktu z nami, w celu zamówienia bezpłatnej wyceny. Można to zrobić poprzez bardzo prosty formularz na naszej witrynie, wypełniając jedynie 3 pola: Ogólne wymagania (głównie graficzne), Struktura menu – działy i poddziały oraz Ilość i rodzaj materiałów. Dopisać można również dodatkowe informacje, uwagi i życzenia. Zachęcamy wszystkich do kontaktu, w ofercie mamy nie tylko tanie strony internetowe, ale także usługi hostingowe i domeny.