Poczta e-mail we własnej domenie - Moja poczta

Najlepsza poczta e-mail to nie tylko bezawaryjność, brak reklam, bezpieczeństwo, fachowa obsługa ale też adres, który będzie Twoją wizytówką.

Nasza profesjonalna poczta e-mail we własnej domenie to:


własna domena za 5 groszy netto,
poczta email bez reklam,
współpraca z urządzeniami mobilnymi,
poczta email przez stronę WWW – łatwa i wygodna obsługa poczty email przez Roundcube oraz Horde,
obszerna przestrzeń dyskowa,
regularna kopia danych,
ochrona przed spamem i wirusami,
dowolna ilość aliasów pocztowych,
nielimitowany transfer danych,
bezpłatna pomoc techniczna.

Przejrzysta oferta cenowa

U nas wiesz ile zapłacisz w pierwszym roku oraz przy odnowieniu abonamentu w kolejnych latach. Czy inne oferty też zawierają te informacje? Czy tylko promocyjną niską cenę za pierwszy rok? Odnowienie abonamentu w kolejnych latach może się okazać znacznie droższe niż cena promocyjna w pierwszym roku więc aby uniknąć przykrej niespodzianki warto to sprawdzić.

 • MOJA POCZTA E-MAIL

  Wypróbuj konto e-mail w 14 dniowym okresie próbnym
  całkowicie za darmo bez żadnych zobowiązań.
 • Pojemność konta
 • Liczba kont e-mail
 • Aliasy pocztowe
 • Własna domena
 • Regularna kopia danych
 • 14 dniowy okres testowy
 • Koszt abonamentu w pierwszym roku oraz odnowienia w kolejnych latach
 • CENA TYLKO

 • 4,17 zł/mies.*

 • 10 GB
 • 1
 • BEZ LIMITU
 • BEZPŁATNIE
 • 4,17 zł/mies.*

  ( 50 złotych netto / rok )

* Pakiet „Moja poczta” – cena netto za miesiąc w abonamencie rocznym.

 

Aby uruchomić konto e-mail w wybranej przez siebie domenie wystarczy wybrać przycisk ZAMAWIAM i postępować zgodnie ze wskazówkami. Można skorzystać z naszej oferty również wtedy gdy ma się domenę już zarejestrowaną (nie ma znaczenia czy domena została zarejestrowana u nas czy u innego operatora). W przypadku domeny zarejestrowanej u innego operatora, prześlemy informację jak skierować ją na nasze serwery.

Domena za jedyne 5 groszy netto

Kupując pakiet "Moja poczta" możesz zarejestrować domenę za 5 groszy netto.

Regulamin promocji „Domeny za 5 groszy”

Poczta e-mail bez reklam

Nie wysyłamy naszym klientom reklam naszych usług ani nie sprzedajemy adresów e-mail naszych klientów innym firmom w celu wysyłania reklam. Nie wyświetlamy reklam na stronach logowania do panelu administracyjnego ani webmaila (dostęp do poczty przez WWW). Nie doklejamy żadnych stopek reklamowych w przesyłanych wiadomościach ani w inny sposób nie próbujemy wysyłać reklam do naszych klientów.

Współpraca z urządzeniami mobilnymi

Nasza poczta email współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Z łatwością skonfigurujesz konto e-mail w smartfonie lub tablecie.

Poczta email przez stronę WWW – do wyboru Roundcube oraz Horde

Udostępniamy do wyboru dwa wygodne i łatwe w obsłudze programy do poczty e-mail przez stronę www (webmail): Horde oraz Roundcube. Nie trzeba konfigurować programu pocztowego, wystarczy wejść na stronę z logowaniem i podać login oraz hasło by korzystać z poczty email. Oba programy oferują wiele przydatnych funkcji takich jak: książka adresowa, możliwość zarządzania folderami, wyszukiwanie wiadomości, filtry, sprawdzanie pisowni, oznaczanie spamu, informacja o zajętości skrzynki, kalendarz, notatnik itd. – poczta e-mail przez stronę WWW

Wiele przydatnych funkcji

Kalendarz, organizator, notatnik, opcje pozwalające na personalizację wyglądu, informacja o zajętości skrzynki, oznaczanie spamu, sprawdzanie pisowni, książka adresowa, możliwość zarządzania folderami, wyszukiwanie wiadomości, filtry i wiele innych.

Bezpieczna poczta elektroniczna

Logowanie do panelu administracyjnego oraz dostęp do poczty przez stronę www odbywa się poprzez połączenie szyfrowane https. Również wysyłanie i odbieranie poczty za pomocą programu pocztowego możliwe jest z wykorzystaniem połączenia szyfrowanego SSL (dane są przesyłane w formie zaszyfrowanej). Mamy wykupione odpowiednie certyfikaty SSL potwierdzające bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Panel administracyjny

Samodzielnie można administrować kontem e-mail za pomocą panelu administracyjnego PLESK dostępnego w języku polskim i angielskim. Narzędzie to umożliwia w prosty sposób, dostęp do szerokiej gamy usług. Panel jest bardzo przyjazny użytkownikowi, nie trzeba znać żadnych języków programowania. Do jego obsługi wystarczy przeglądarka oraz myszka!

Panel administracyjny umożliwia:

 • samodzielną zmianę hasła
 • zarządzanie modułem antyspamowym
 • obsługę białej i czarnej listy
 • ustawienie przekierowania poczty
 • aktywację autorespondera (automatyczna odpowiedź)

Regularna kopia danych

Codziennie wykonywane są kopie bezpieczeństwa wszystkich danych w ramach usługi poczty. Kopia zapasowa jest dostępna z ostatnich 7 dni.

Bezpłatna pomoc techniczna

Dane konfiguracyjne oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne w dziale Pomoc techniczna. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie Kontakt.

Pełna informacja o usłudze

Dane techniczne usługi „Moja poczta” .

Bezpłatny okres testowy

Wypróbuj konto e-mail w 14 dniowym okresie próbnym całkowicie za darmo bez żadnych zobowiązań.

ZOBACZ TAKŻE

Atrakcyjny adres e-mail BEZ rejestracji własnej domeny!

Jeśli nazwa wybranej przez Ciebie domeny jest już zajęta lub nie chcesz ponosić kosztów rejestracji własnej domeny, oferujemy konta poczty elektronicznej w naszych atrakcyjnych domenach.

Potrzebujesz więcej niż jedno konto e-mail?

Jeśli potrzebne jest więcej niż jedno konto e-mail we własnej domenie to zachęcamy do zapoznania się z pakietami hostingowymi. Przykładowo poczta elektroniczna w pakiecie „Mini” jest dostępna w ilości 3 kont – w niewiele wyższej cenie niż za pakiet „Moja poczta”. Jeszcze więcej oferują pakiety hostingowe Standard oraz Plus. Tam poczta internetowa nie jest limitowana.

Na początku operator dał Ci konto e-mail za darmo?

Teraz masz wysoką fakturą za odnowienie?

Zobacz co możesz z tym zrobić.