Stare powiedzenie nie bez powodu głosi, że „jak cię widzą, tak cię piszą”. W dużej mierze się z nim zgadzamy, ale raczej wolimy je interpretować szerzej, tj. w kontekście realnych potrzeb biznesowych. Prawdą jest bowiem, że wiele drobnych elementów wpływa na odbiór Ciebie i Twojego interesu w Internecie. Jednym z nich jest posiadanie własnej witryny internetowej, która pozwala na weryfikację wiarygodności firmy i zapoznanie się z jej ofertą, a drugą drobną, aczkolwiek bardzo ważną kwestią jest firmowa poczta e mail. Każdy profesjonalista wie, że, aby być traktowanym poważnie, trzeba posługiwać się odpowiednim, wiarygodnym adresem poczty firmowej. Najczęściej w jego skład wchodzą imię i nazwisko lub ich skróty, a po małpie (@) pojawia wybrana domena. Na ogół jest to nazwa firmy, instytucji lub strony internetowej. Taki zestaw to międzynarodowa wizytówka ludzi poważnie podchodzących do biznesu, którzy wiedzą, jak budować swoją wiarygodność. Ponadto uwierzytelnia także Twoją firmę – każdy może posługiwać się darmowymi skrzynkami pocztowymi, ogólnie dostępnymi adresami, ale trzeba sobie zadać trochę zachodu, aby posiadać email bez reklam.

Poczta bez reklam

Kolejną bardzo ważną kwestię, zarówno wizerunkową, jak i praktyczną, stanowi posiadanie poczty bez reklam. Spójrzmy na tę kwestie dwuwymiarowo. Wiele darmowych domen i programów pocztowych bez wiedzy klienta dołącza reklamy do wysyłanych przez niego wiadomości. Nie dość, że jest to nieprofesjonalne, to jeszcze może wywołać nieoczekiwane perturbacje. Wyobraźmy sobie poważną korespondencję z niezadowolonym klientem ws. reklamacji. Kiedy zaraz pod naszą stopką mailową, będą wyświetlały się randomowe reklamy – może to przynieść opłakany skutek. Nie o tylko o takich sytuacjach mowa. Posiadanie emailu bez reklam oznacza także inwestycję w adres, na który nie będą przychodziły bezsensowne mailingi, zatrzyma je bowiem filtr antyspamowy.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajduje się usługa Moja poczta e-mail za tylko 4,17 zł miesięcznie lub 50 zł netto rocznie. Umożliwiamy posiadanie atrakcyjnego adresu bez rejestracji własnej domeny, a także ułatwiamy przeniesienie konta e-mail z innych domen. Zachęcamy do kontaktu!