Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy usługę jednego konta e-mail we własnej domenie.
Usługa ta skierowana jest do osób i firm, które potrzebują konkretnie tej usługi, bez konieczności płacenia za zasoby, których nie potrzebują takich jak pakiety hostingowe zawierające wiele kont e-mail, miejsce na strony www, bazy danych i tym podobnych.

Koszt takiej usługi u nas zaczyna się od 50 zł netto / rok.

Jest na rynku wiele atrakcyjnych ofert na konta hostingowe o dużej pojemności z możliwością zakładania wielu kont e-mail. Jest to na pewno dobra oferta, dla osób, które potrzebują tak wiele zasobów. Użytkownik potrzebujący jednego konta e-mail nie będzie jednak zadowolony, gdy po roku przyjdzie mu płacić kilkaset złotych za odnowienie pakietu usług, z których większości nie potrzebuje.
Z myślą o takich użytkownikach przygotowaliśmy pakiet “Moja Poczta” zawierający jedno konto e-mail we własnej domenie w cenie 50 zł netto / rok. Cena odnowienia usługi w kolejnych latach jest również bardzo atrakcyjna – bez ukrytych kosztów.
Nasze pakiety skonstruowane są tak, aby nie płacić za usługi, z których się nie korzysta. W każdej chwili jednak, jeśli będzie taka potrzeba, można przejść na większy pakiet zawierający więcej usług.