Poczta e-mail do swojego funkcjonowania potrzebuje dwóch rzeczy – domeny, czyli swoistego adresu w internecie, oraz skrzynki e-mail skonfigurowanej na serwerze.
Aby łatwiej było to zrozumieć, można użyć analogii do karty karty SIM i telefonu komórkowego – do wykonywania i odbierania połączeń potrzebujemy obu tych rzeczy.
Dokładnie tak samo jest w przydatku poczty e-mail, która do swojego działania wymaga zarówno domeny, jaki i konta email.

Wiele firm kusi swoich potencjalnych klientów bardzo niskimi cenami w pierwszym roku korzystania z ich poczty email. Należy jednak pamiętać, że w kolejnych latach obowiązują już ceny regularne, które nie są już tak atrakcyjne.

Koszt odnowienia rejestracji domeny to około 100 zł netto / rok – ceny tej usługi na rynku są dość wyrównane.
Odnowienie konta e-mail to jednak inna para kaloszy. Tutaj rozpiętość cenowa jest bardzo duża. U nas taka usługa kosztuje 50 zł netto za rok, jednak są na rynku firmy, które liczą sobie nawet kilka razy więcej.

Teraz Najlepsze – posiadamy w ofercie usługę, dzięki której nie trzeba ponosić corocznej opłaty za odnowienie domeny – my płacimy za domenę, klient płaci tylko za konto e-mail.
Usługa konta e-mail bez opłat za domenę polega na założeniu konta e-mail w naszych bardzo atrakcyjnych wizerunkowo domenach. Dla firm bardzo dobrym rozwiązaniem jest konto e-mail w domenie firma.pl – przykładowy adres to np. adresmojejfirmy@firma.pl
Dla osób prywatnych mamy do wyboru 18 atrakcyjnych nazw domen.
Dzięki tej usłudze użytkownik minimalizuje koszty płacąc tylko za konto e-mail – zamiast corocznej opłaty w okolicach 150 zł netto (domena + konto e-mail), koszt wyniesie zaledwie 50 zł netto / rok.

Oferta jest dostępna w naszym serwisie Mailik.pl