Poczta e-mail do swojego funkcjonowania potrzebuje dwóch rzeczy – domeny, czyli swoistego adresu w internecie, oraz skrzynki e-mail skonfigurowanej na serwerze.
Aby łatwiej było to zrozumieć, można użyć analogii do karty karty SIM i telefonu komórkowego – do wykonywania i odbierania połączeń potrzebujemy obu tych rzeczy.
Dokładnie tak samo jest w przydatku poczty e-mail, która do swojego działania wymaga zarówno domeny, jaki i konta email.

Wiele firm w pierwszym roku korzystania z ich usług kusi swoich potencjalnych klientów bardzo niskimi cenami zarówno na domenę jak i konto poczty e-mail. Należy jednak pamiętać, że w kolejnych latach obowiązują ceny regularne, które nie są już tak atrakcyjne.

Koszt odnowienia rejestracji domeny to około 100 zł netto / rok – ceny tej usługi na rynku są dość wyrównane.
Odnowienie konta e-mail to zupełnie inna sprawa, rozpiętość cenowa jest bardzo duża.

Teraz Najlepsze – posiadamy w ofercie usługę, dzięki której nie trzeba ponosić corocznej opłaty za odnowienie domeny – my płacimy za domenę, klient płaci tylko za konto e-mail.
Usługa konta e-mail bez opłat za domenę polega na założeniu konta e-mail w naszych bardzo atrakcyjnych wizerunkowo domenach. Dla firm bardzo dobrym rozwiązaniem jest konto e-mail w domenie firma.pl – przykładowy adres to np. nazwamojejfirmy@firma.pl
Dla osób prywatnych mamy do wyboru wiele atrakcyjnych nazw domen.
Dzięki tej usłudze użytkownik minimalizuje koszty płacąc tylko za konto e-mail unikając corocznej opłaty za odnowienie rejestracji domeny w wysokości około 100 zł netto rocznie.

Oferta jest dostępna w naszym serwisie Mailik.pl