Zakładając firmę, dbasz o jej profesjonalny wizerunek, dlatego inwestujesz w reklamę i stronę internetową. Warto również zadbać o mail firmowy, który stanie się Twoją wizytówką i będzie rozpoznawalny wśród klientów. Poczta email firmowa w domenie jednego z popularnych serwisów internetowych może i jest praktyczna, lecz wygląda bardzo nieprofesjonalnie. Istnieje również większe ryzyko, że e-mail wysłany z takiej poczty wyląduje w spamie naszych klientów. Podpowiadamy, gdzie założyć mail firmowy i dlaczego warto.

Poczta email firmowa w unikalnej domenie

Jeśli zastanawiasz się, gdzie założyć mail firmowy, oto odpowiedź: w IBE możesz zamówić swoją firmową pocztę email na dwa sposoby. Umożliwiamy utworzenie własnej domeny zawierającej unikalną nazwę firmy lub założenie profesjonalnej poczty email w jednej z atrakcyjnych domen, takich jak firma.pl, pocztafirmowa.pl czy automoto.pl.

Mail firmowy bez reklam

Reklamy w skrzynce mailowej rozpraszają i irytują. Jedną z największych zalet, jaką wyróżnia się profesjonalna poczta email firmowa, jest brak reklam na stronach logowania, w stopkach wiadomości czy w przychodzących mailach.

Gdzie założyć bezpieczną pocztę firmową?

Mail firmowy powinien być odpowiednio zabezpieczony, gdyż znajdują się na nim poufne informacje, dane klientów czy umowy. Zakładając mail firmowy z IBE, logujesz się do swojej poczty online przez połączenie szyfrowane https, a wysyłanie i odbieranie wiadomości przy użyciu programu pocztowego odbywa się przez połączenie szyfrowane SSL.

Już wiesz, gdzie założyć bezpieczny mail firmowy. Skontaktuj się z nami i zamów profesjonalną pocztę email dla swojej firmy już dziś! Więcej szczegółów na poniższych podstronach: