Do dwóch najczęstszych powodów zakładania firmowego maila zaliczamy chęć osiągnięcia profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozbycie się uciążliwych i irytujących reklam pojawiających się w pocztach e-mail. Zakładając mail do firmy z IBE, zyskujesz pocztę na unikalnej domenie wolnej od reklam i spamu.

Firmowa poczta e-mail za 5 groszy na rok!

Poczta z własną domeną nie jest droga, a pozwala znacząco podnieść prestiż firmy. Swoją domenę możesz zarejestrować z IBE już za 5 groszy netto, kupując atrakcyjny pakiet hostingowy do obsługi domeny. Zapewniamy 14-dniowy darmowy okres próbny – w tym czasie możesz testować nowy mail do firmy i sprawdzić jego funkcjonalność.

Twoja firmowa poczta e-mail bez reklam

Firmowa poczta e mail umożliwia wyeliminowanie reklam oraz spamu, czyli czynników rozpraszających, irytujących i utrudniających pracę. Jeśli pragniesz otrzymywać wyłącznie maile od klientów, firmowa poczta e mail jest najlepszym rozwiązaniem. Nie udostępniamy adresów e-mail naszych klientów firmom zajmującym się wysyłaniem reklam, nie wyświetlamy reklam na stronach logowania i nie doklejamy stopek reklamowych w Twoich wiadomościach.

Mail do firmy z filtrem spamu

Zakładając mail do firmy z IBE, masz dostęp do modułu antyspamowego, który pomaga dokonywać selekcji odebranych wiadomości i przyznaje punkty karne mailom wysyłanym z serwisów spamerskich i zawierającym cechy charakterystyczne dla tego typu korespondencji. Dowiedz się więcej na https://www.ibe.pl/poczta-e-mail/e-mail-we-wlasnej-domenie/.