Poczta e-mail bez reklam od IBE – poznaj jej zalety i sposób działania!

Do dwóch najczęstszych powodów zakładania firmowego maila zaliczamy chęć stworzenia profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozbycie się uciążliwych i irytujących reklam pojawiających się w wiadomościach e-mail. Zakładając mail dla firmy z IBE, zyskujesz pocztę na unikalnej domenie wolnej od reklam i spamu.

Firmowa poczta e-mail we własnej domenie

Poczta z własną domeną nie jest droga, a pozwala znacząco podnieść prestiż firmy. Swoją domenę możesz zarejestrować z IBE już za 9,90 zł netto. Zapewniamy 14-dniowy darmowy okres próbny – w tym czasie możesz testować nowy mail do firmy i sprawdzić jego funkcjonalność. Dzięki temu przekonasz się, czy nasze rozwiązanie jest dla Ciebie. Jednak firmowa poczta bez reklam zostanie szybko doceniona zarówno przez Ciebie, jak i przez Twoich pracowników. Skrzynka, do której trafiają wyłącznie wiadomości od klientów, partnerów biznesowych i członków załogi, jest bardziej komfortowa w obsłudze.

Czym wyróżnia się nasza poczta firmowa bez reklam?

Nasza poczta bez spamu umożliwia kontakt z klientami oraz między samymi pracownikami. Jeśli jest zoptymalizowana i funkcjonalna podnosi standardy komunikacyjne. Wpływa to na sprawną pracę personelu i jeszcze wyższy poziom obsługi klienta. 

Oferujemy rozwiązania cenione w branży biznesowej. Nasza poczta bez spamu:

 • zapewnia ochronę nie tylko przed niechcianymi wiadomościami elektronicznymi, ale i przed wirusami – dzięki temu firmowa skrzynka nie zostanie „zasypana” spamem, a ponadto będzie chroniona przed złośliwym oprogramowaniem. Znacznie ograniczy to ryzyko ataków hakerów do firmowych komputerów i kradzieży danych,
 • jest łatwa w obsłudze – dzieje się tak, gdyż dostęp do niej jest zapewniony przez intuicyjne aplikacje Roundcube oraz Horde. Dzięki temu żaden pracownik nie będzie mieć problemu z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości e-mail oraz załączaniem plików,
 • działa także na urządzeniach mobilnych – jesteś dopiero w drodze do pracy, stoisz w korku, a czekasz na ważną wiadomość od klienta? Nic nie szkodzi, jeśli wybierzesz nasz firmowy e-mail bez reklam, będziesz w stałym kontakcie z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Wiadomość będziesz mógł zarówno łatwo odebrać na dowolnym urządzeniu mobilnym, jak i sprawnie napiszesz na nią odpowiedź,
 • jest maksymalnie bezpieczna – aby tak było, stosujemy szyfrowanie SSL. Dlatego nie ma szans, aby wysyłane wiadomości trafiły w niepowołane ręce.

Twoja firmowa poczta e-mail bez reklam

Firmowa poczta e-mail umożliwia wyeliminowanie reklam oraz spamu, czyli czynników rozpraszających, irytujących i utrudniających pracę. Jeśli chcesz otrzymywać wyłącznie maile od klientów, firmowa poczta e-mail jest najlepszym rozwiązaniem. Nie udostępniamy adresów e-mail naszych klientów firmom zajmującym się wysyłaniem reklam, nie wyświetlamy reklam na stronach logowania i nie doklejamy stopek reklamowych w Twoich wiadomościach.

Mail do firmy z filtrem spamu, czyli jak działa poczta e-mail bez reklam

Zakładając mail firmowy z IBE, masz dostęp do modułu antyspamowego, który pomaga dokonywać selekcji odebranych wiadomości i przyznaje punkty karne mailom wysyłanym z serwisów spamerskich i zawierającym cechy charakterystyczne dla tego typu korespondencji. Dowiedz się więcej na https://www.ibe.pl/poczta-e-mail/e-mail-we-wlasnej-domenie/

Na czym polega konfiguracja modułu antyspamowego?

Dzięki temu, że masz do niego dostęp, możesz zmieniać jego ustawienia. Ty decydujesz, jak „surowy” jest filtr i jakie wiadomości trafią na firmową skrzynkę. Zarówno włącznie antyspamu, jak i konfiguracja modułu są bardzo proste. Wystarczy:

 • zalogować się na maila firmowego,
 • odnaleźć zakładkę „Filtr spamu”, a następnie kliknąć opcję „Włącz filtrowanie spamu dla tego adresu e-mail”.

Natomiast, aby zoptymalizować moduł antyspamowy pod kątem rodzaju maili mających trafiać na Twoją skrzynkę, musisz określić parametry dotyczące „punktów karnych”.

Firmowy e-mail bez reklam i naliczanie „punktów karnych”

Do tego, aby zweryfikować, czy dana wiadomość jest spamem, wykorzystuje się program SpamAssassin.  W tym celu program ten przyznaje „punkty karne” za cechy, które są charakterystyczne dla wiadomości spam. Ty decydujesz o tym, jakie  e-maile  dotrą na Twoją pocztę. Mogą to być wiadomości, które dostały tylko 1 lub aż 7 punktów. Na jakie elementy e-maili zwraca uwagę ten program?

 • Na czcionkę

Jeśli wiadomość zawiera tekst, którego duża część jest pisana wersalikami, program prawdopodobnie przyzna jej punkty karne. To samo dotyczy koloru liter. Jeśli czcionka będzie miała wyrazisty kolor – czerwony, jaskrawozielony, pomarańczowy – to e-mail prawdopodobnie zostanie uznany za spam;

 • Na styl tekstu

Tekst będzie punktowany przez SpamAssassin, jeśli będzie zawierać dużo zwrotów w formie rozkazującej i wykrzykników. W wiadomościach spam często znajdują się wyrażenia typu „KLIKNIJ TUTAJ !!!”, „WYGRAJ MILION ZŁOTYCH !!!”, „NIE PRZEGAP OKAZJI!!!”;

 • Na treść

W wiadomościach typu SPAM często znajdują się utarte zwroty typu „to nie jest informacja handlowa w myśl (…)”. Ponadto za niechciany e-mail może zostać uznany taki, w którym znajduje się jedynie duża grafika czy zdjęcie.

SpamAssassin czuwa nad tym, aby firmowa poczta bez reklam była dostosowana do potrzeb użytkowników. Jeśli nie chcesz, aby trafiały do Ciebie irytujące wiadomości, to w ustawieniach zaznacz, że program ten za spam ma uznawać te z nich, które otrzymały od 1 do 5 punktów karnych.

Poczta bez spamu od IBE – dlaczego jeszcze warto?

Na pocztę firmową trafiają wiadomości od klientów, rachunki, wyciągi z banku oraz faktury. Jeśli nie chcesz, aby tak ważna korespondencja pozostała niezauważona wśród całego mnóstwa reklam, przyda Ci się nasza poczta dla firm bez spamu. Filtr e-maili to jednak jej niejedyna zaleta. Oprócz tego poczta e-mail bez reklam od IBE:

 • to funkcjonalne rozwiązanie – umożliwia ona dostęp do elektronicznego kalendarza, kalkulatora, notatnika. Ponadto podczas pisania wiadomości automatycznie sprawdzana jest pisownia – dzięki temu unikniesz literówki czy błędu ortograficznego w korespondencji firmowej,
 • jest bezpieczna również dlatego, że codziennie wykonywany jest zapis kopii danych,
 • ma intuicyjny panel administracyjny, który umożliwia sprawne zarządzanie ustawieniami konta,
 • nie ma limitu transferu danych,
 • zapewnia udostępnienie dużej powierzchni dyskowej.

Założenie maila firmowego z IBE ma wiele zalet, a jedną z największych jest brak reklam na skrzynce pocztowej. Dzięki temu ważna korespondencja nie zginie wśród niechcianych wiadomości, a obsługa konta będzie bardziej komfortowa.

 

<< SPRAWDŹ OFERTĘ POCZTY E-MAIL BEZ REKLAM >>