Pozycjonowanie stron - Jak działamy?

Stosujemy tylko etyczne działania
Proces budowania popularności strony musi przypominać naturalne zachowania Internautów dlatego niektóre nasze działania przynoszą skutek dopiero po kilku tygodniach a nawet miesiącach. Pozycjonowanie to niezwykle delikatny proces i dlatego tak ważne jest, aby firma była świadoma tego co robi. Na rynku działa wiele firm, które oferują pozycjonowanie stron po bardzo niskich cenach. Zlecenie pozycjonowania strony internetowej niedoświadczonemu zespołowi stosującemu nieetyczne działania może doprowadzić nawet do wykluczenia z wyników wyszukiwania a także wpłynąć negatywnie na Państwa dobry wizerunek. Jesteśmy firmą, która stosuje wyłącznie legalne techniki pozycjonowania.

Analiza profilu działalności.
Na podstawie przeprowadzonej rozmowy oraz informacji odnalezionych na Twojej stronie WWW przystąpimy do procesu analizy. Ustalimy listę najczęściej wpisywanych do wyszukiwarek słów kluczowych związanych tematycznie z działalnością Twojej firmy. Zaproponujemy zestaw słów (fraz), które dadzą najlepsze efekty.

Optymalizacja Twojego serwisu WWW.
Przeanalizujemy i dostosujemy Twój serwis WWW tak, aby osiągnąć najkorzystniejsze wyniki wyszukiwania. Przeprowadzimy analizę techniczną i korektę kodu strony oraz konstrukcji całego serwisu. W razie potrzeby zaproponujemy zastosowanie niestandardowych rozwiązań optymalizacyjnych.

Umowa zawierająca jasne zasady współpracy.
Dzięki naszemu doświadczeniu przygotowaliśmy standardowy wzór umowy, który jasno precyzuje zasady współpracy.

 • Nie stosujemy kruczków prawnych ani ukrytych kosztów.
 • Umowę najczęściej podpisujemy na czas określony po upływie, którego umowa przechodzi na czas nieokreślony.
 • Jasne zasady rozwiązania umowy przez obydwie strony.

Modele rozliczeń za pozycjonowanie stron.

 • EFEKT – model rozliczeń w którym pozycjonowana fraza nie jest konkurencyjna. Wówczas płatność jest zależna od uzyskania konkretnego efektu czyli uzyskania wysokiej, określonej w umowie pozycji w wynikach wyszukiwania.
 • EFEKT + RYCZAŁT – rozliczenie stosowane przy bardziej konkurencyjnych frazach. Opłata jest taka sama jak za EFEKT z doliczeniem stałej abonamentowej opłaty.
 • RYCZAŁT – opłata abonamentowa łącząca pozycjonowanie oraz content marketing. Wysokojakościowe linki, nieograniczone frazy, prowadzenie bloga i marketingu szeptanego.

Więcej o modelach rozliczeń za pozycjonowanie stron.

Raportowanie działalności.
Na Twoją skrzynkę e-mail będziemy przesyłać raporty z informacjami o miejscach zajmowanych przez Twoją stronę dla poszczególnych fraz na przestrzeni ustalonego okresu oraz informacje o przeprowadzonych działaniach dodatkowych (Social Media, Buzz marketing itd) jeśli takie zostały podjęte.

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania Twojej strony!

Aby uzyskać bezpłatną analizę i ofertę cenową na pozycjonowanie swojej strony WWW prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

  Adres strony internetowej*

  Hasła / frazy które chcesz pozycjonować*


  (Podaj frazy oddzielone przecinkami np. rowery, rowery górskie)

  Planowane miesięczne wydatki na reklamę

  zł netto/ mies.

  Dodatkowe informacje, pytania:

  DANE DO KONTAKTU

  Imię i nazwisko

  Nazwa firmy

  Adres email*

  (Uwaga!!! Podaj firmowy adres e-mail. Z uwagi na dużą ilość zapytań ofertowych od naszej konkurencji, odpowiadamy tylko na firmowe adresy e-mail.)

  Telefon kontaktowy

  jeden + dwa=*

  (wynik proszę wpisać słownie)