Promocja - Domena i serwer za darmo

Wystarczy, że zamówisz wykonanie strony www a w promocji „Domena i serwer za darmo” otrzymasz bez żadnych dodatkowych opłat:

 • dowolną domenę z naszej oferty,
 • serwer www (hosting) w pakiecie „Standard”,

czyli wszystko czego potrzebujesz by uruchomić stronę www oraz konta e-mail we własnej domenie.

Dla wszystkich, którzy w trakcie trwania promocji „Domena i serwer za darmo” zlecą nam stworzenie strony www mamy w prezencie, za darmo dowolną domenę z naszej oferty oraz serwer wirtualny (hosting) w pakiecie „Standard”.

 

Jak skorzystać z promocji? To proste, wystarczy:

 • w trakcie trwania promocji podpisać umowę na wykonanie strony www,
 • wypełnić formularz zamówienia na wybraną przez siebie domenę oraz serwer wirtualny w pakiecie „Standard” (z dopiskiem w polu „Uwagi”: promocja „Domena i serwer za darmo”),
 • opłacić wykonanie strony www.

Bezpłatnie zarejestrujemy dla Ciebie wskazaną domenę a serwis internetowy zostanie uruchomiony w ramach pakietu hostingowego „Standard” do którego otrzymasz bezpłatny dostęp przez rok (w tym czasie serwer wirtualny zachowuje pełną funkcjonalność).

Zamów bezpłatną wycenę Twojej strony internetowej!

Regulamin promocji „Domena i serwer za darmo”

 1. Regulamin niniejszej promocji stanowi integralną część Regulaminu świadczenia usług przez IBE.
 2. Akcja promocyjna „Domena i serwer za darmo” trwa od 18.07.2014 do odwołania.
 3. Każdy kto w czasie trwania promocji podpisze umowę na wykonanie strony www ma prawo otrzymać za darmo na okres jednego roku:
  • dowolną domenę z naszej oferty,
  • serwer wirtualny w pakiecie „Standard” posiadający pełną funkcjonalność.
 4. Po podpisaniu umowy na wykonanie strony www, Zamawiający wypełnia formularz zamówienia na wybraną przez siebie domenę oraz serwer wirtualny w pakiecie „Standard” (z dopiskiem w polu „Uwagi”: promocja „Domena i serwer za darmo” – dzięki czemu usługi te w pierwszym roku są bezpłatne).
 5. Po przesłaniu zamówienia następuje rejestracja domeny i uruchamiany jest serwer wirtualny w pakiecie „Standard” aby możliwe było rozpoczęcie prac nad serwisem www.
 6. Po opłaceniu faktury za wykonanie strony www IBE przekaże dane dostępowe do serwera wirtualnego w pakiecie „Standard”.
 7. Opłata za odnowienie rejestracji domeny oraz abonamentu serwera wirtualnego w kolejnych latach odbywa się zgodnie z cennikiem usług zamieszczonym na stronie www.ibe.pl.
 8. Warunkiem otrzymania za darmo domeny oraz serwera wirtualnego jest opłacenie wykonania zamówionej strony www po zakończeniu prac.
 9. W przypadku gdy za porozumieniem stron umowa na wykonanie serwisu internetowego nie zostanie zrealizowana wówczas Zamawiający opłaci koszty rejestracji domeny oraz serwera wirtualnego zgodnie z cennikiem tych usług.